Ігор Терехов на Молодіжному форумі, який фінансувався з бюджетних коштів, агітував учасників увійти в свою команду

25 вересня в приміщенні ККЗ «Україна», в.о. міського голови Ігоря Терехова висунули кандидатом в мери від партії «Блок Кернеса – Успішний Харків!». Про це в досить маніпулятивній манері повідомили на сайті Харківської міськради. На думку громадянської мережі ОПОРА, штаб Терехова використовує сайт міськради Харкова для розміщення інформації з ознаками політичної реклами.

В той же день, 25 вересня, в тому ж приміщенні, ККЗ «Україна», одразу після конференції партії «Блок Кернеса – Успішний Харків!», відбувся міський форум «Молодь говорить».

Хедлайнером форуму мав виступити і виступив секретар Харківської міськради, Ігор Терехов, який разом із представниками різних напрямків молодіжного руху мав обговорити сучасні можливості для молоді Харкова.

Форум проводився за бюджетні кошти. Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради уклав договір на проведення цього форуму з ТОВ «АДТ Експо» вартістю 306 тис. грн.

Тобто форум профінансували із бюджету на 306 тис. грн. Наприклад, придбали 1500 тришарових одноразових медичних масок по 4 грн. за шт. Це в 5 разів дорожче, ніж зараз купують оптові партії масок у Харківській області. Середня ціна маски станом на зараз 0,6-0,8 грн. за шт.

В минулому році цей же форум «Молодь говорить» профінансували набагато скромніше. Вартість проведення форуму в минулому році дорівнювала 55 тис. грн. В минулому році купили 70 медичних масок взагалі по 10 грн. за шт.

Але саме цікаве попереду!)

Під час виступу на форумі «Молодь говорить», в цю суботу, Ігор Терехов почав агітувати учасників вступати в його команду і разом з ним пройти вибори: «Я приглашаю вас в свою команду – давайте, вперед, не сбавляя напора и энергии. Мы вместе пройдем выборы, вместе будем строить инновационный Харьков — город нашей мечты, город будущего».

Все це було опубліковано на різних Інтернет-майданчиках та ЗМІ, які працюють в інтересах Ігоря Терехова, а також на сайті «Харьковские Известия», який фінансується з бюджету міста Харкова.

Міськрада фінансує за бюджетні кошти проведення молодіжного форуму, де виступає один з кандидатів в мери і агітує вступати в свою команду і пройти з ним вибори. А потім це висвітлюється на сайті, який фінансується за бюджетні кошти. Нічого такого, просто це Харків.