ЗА «ПЛАНЕТУ МАВП» У ЗООПАРКУ ЗАПЛАТЯТЬ МАЙЖЕ 90 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

 width=

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала угоду з ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо реконструкції зони «Планета мавп» у зоопарку вартістю 88,6 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Проектом планується знос існуючої будівлі мавпятника, будівництво нової будівлі із зимовими вольєрами для тварин «Планети мавп» будівництво літніх вольєр для тварин «Планети мавп», облаштування оглядових майданчиків в літніх вольєрах із скла «Триплекс» , озеленення і благоустрій території; демонтаж існуючих покриттів і облаштування твердих покриттів, під’їздів і тротуарів; облаштування системи поливу і освітлення території тощо.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ «Індіго Груп».

Харківською фірмою «Індіго груп» керує Олександр Кондаков, підписантами є Ірина Кісельова і Вікторія Кравченко. Засновниками є Павло Бабенко і Віталій Говоруха.

Бабенко у 2010 р. висувався у Богодухівську райраду від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Говоруха раніше володів нині ліквідованим ПП «Спецхімсервіс-2007», яке не перемагало на торгах.

Усього з 2010 р. «Індіго Груп» виграла торгів на 405,67 млн грн. Із них 192,22 млн грн. – в «Укртрансгазу» з вересня 2015 р. по вересень 2016 р., а 62,14 млн грн. – в «Укргазвидобування» в лютому 2017 р. Нещодавно вона очолила Топ-5 ремонтників житла у Балаклії після вибуху військового арсеналу, а також виграла аукціон на реконструкцію дитсадка у Вовчанську за завищеними цінами.

Кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Трест Житлобуд-1» є член виконкому Харківської міськради Олександр Харченко.

Всього ж на реконструкцію зоопарку вже уклали угод на суму близько 400 млн. грн.