ЕКС-ЛІКАР, ЯКОГО ЗВІЛЬНИЛИ ЗА УЧАСТЮ ХАЦ, ОТРИМАВ ПІДОЗРУ ЗА «МЕРТВІ ДУШІ»

 width=

Харківська місцева прокуратура №3 затвердила підозру 48-річному колишньому головному лікарю однієї з лікарень у Немишлянському районі міста за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах та підробці офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Мова йде про екс-лікаря Харківської міської дитячої поліклініки №15 Євгена Кадука.

Нагадаємо, що головного лікаря Харківської міської дитячої поліклініки № 15 звільнили за зловживання службовим становищем. Разом з ним звільнили і дев’ятьох співробітників адміністрації. Масового звільнення передував скандал. Співробітники медустанови виявили порушення з боку керівництва. Вони звернулися до департаменту охорони здоров’я, правоохоронні органи і підключили до процесу активістів «Харківського антикорупційного центру».

Результатом стало звільнення лікаря та відкриття кримінального провадження.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Руслан Скуратович, наразі встановлено, що колишній головний лікар одного з дитячих комунальних закладів охорони здоров’я, зловживаючи своїм службовим становищем, тривалий час виплачував заробітну плату неіснуючим співробітникам.

“Керівник, діючи в інтересах третіх осіб з метою їх незаконного збагачення, вносив до офіційних документів неправдиві відомості. Загалом він розтратив понад 500 тис. грн. бюджетних коштів, виділених для виплати заробітної плати співробітникам медичного закладу”, – пояснив Р. Скуратович.

Наразі досудове розслідування триває.

Максимальна санкція статей передбачає 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років та з конфіскацією майна.

Зараз екс-лікар за санкцією суда знаходиться під домашнім арештом.

***

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.