ГОЛОВНИЙ ЛІКАР МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ІМЕНІ ГІРШМАНА ЗАРОБЛЯЄ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРИМІЩЕНЬ КЛІНІКИ, ЯКУ ОЧОЛЮЄ

 width=

Головний лікар Харківської міської клінічної лікарні № 14 ім. Гіршмана Михайло Ковтун заробляє за допомогою клініки, яку очолює.

Паралельно з керівництвом міської лікарні, Ковтун є засновником та керівником приватної офтальмологічної клініки «Офтальміка». Ця клініка знаходиться у тих самих приміщеннях, що й міська лікарня № 14 на вул. Олеся Гончара.

Саме ТОВ «Міжнародний медичний центр «Офтальміка» Ковтуна є головним орендарем приміщень лікарні № 14 ім. Гіршмана. Вони орендують чотири приміщення загальною площею 497,6 кв.м.

Як головний лікар комунальної лікарні Михайло Ковтун в 2016 році заробив 142,4 тис.грн.

Але, набагато більше Михайло Ковтун заробляє в своїй приватній клініці, де за 2016 рік заробив 660,5 тис.грн. на посаді лікаря-офтальмолога.

За 2016-2017 рік Харківська міська клінічна лікарня № 14 ім. Л.Л. Гіршмана провела закупівель на 11,7 млн.грн. Невідомо, куди пішли ці кошти. Чи на комунальну міську лікарню чи на приватний Міжнародний медичний центр «Офтальміка», враховуючи приватні інтереси Михайла Ковтуна.

Подібна ситуація реально приводить до конфлікту інтересів. Адже який сенс є Ковтуну надавати допомогу у міській лікарні безкоштовно, якщо можна направити людей поруч – у його приватну клініку, де вартість одного прийому коштує 950 гривень.

Навіть на офіційному сайті міської лікарні є посилання на приватну клініку Ковтуна.

В вересні 2017 року Михайло Ковтун придбав у Оксани Стрілець ще 43% за 21,5 тис.грн. в уставному фонді ТОВ «Міжнародний медичний центр офтальміка».

Оксана Стрілець також працює в Харківській міській клінічній лікарні № 14 ім. Гіршмана в мікрохірургічному відділенні катаракти і відшарування сітківки.


Бізнес-партнерами Михайла Ковтуна в ТОВ «Міжнародний медичний центр «Офтальміка» є Вадим Клименко та Борис Медведєв. Вадим Клименко також
працює в Харківській міській клінічній лікарні № 14 ім. Гіршмана, в мікрохірургічному відділенні глаукоми і катаракти.

Михайло Ковтун також є власником ТОВ «МЦ «Гудлук» (частка – 5 тис.грн.) та співвласником на 43% ще 3 фірм – ТОВ «Давалер Сеплай» (частка – 3,01 млн.грн.), ТОВ «Давалер» (частка – 2,45 млн.грн.), ТОВ «Медичний центр офтальміка» (частка – 43 тис.грн.).

Цим фірмам належать приміщення клініки «Офтальміка»

19 червня 2017 року Михайло Ковтун придбав RENAULT DOKKER 2016 року випуску за 410 тис.грн.

Мешкає Михайло Ковтун у подарованій квартирі площею 115,1 кв.м. за адресою: вул. Культури, 3.