ХАЦ проведе прес-конференцію стосовно відміни конкурсу на будівництво пам’ятника на площі Свободи

 width=

ГО «Харківський антикорупційний центр», «Міські реформи», «Критичне мислення» запрошують на прес-конференцію з приводу подачі судового позову щодо відміни рішення про проведення бліц-конкурсу на пам’ятний знак на майдані Свободи

Прес-конференція відбудеться у четвер 12 січня, о 12 годині, в приміщенні НАКИПЕЛО, за адресою: м Харків, вул. Свободи, 7/9, 1 поверх.

Тема: “Судовий позов до Харківської міськради щодо відміни рішення про проведення бліц-конкурсу на пам’ятний знак на майдані Свободи та подальші кроки в організації відкритого міжнародного конкурсу”.

Учасники прес-конференції:

Дмитро Булах – депутат Харківської облради, голова правління ГО «Харківський антикорупційний центр»

Олександра Нарижна – голова ГО «Міські реформи», архітектор

Олена Купіна – юрист, представник ГО.

В кінці грудня минулого року, у зв’язку з грубими порушеннями під час організації конкурсу, три громадські організації (Харківській антикорупційний центр, Міські реформи, Критичне мислення) та депутат обласної ради подали до суду позов щодо відміни рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 02.11.2016 №768 «Про проведення відкритого архітектурного бліц-конкурсу на ескіз-ідею пам’ятного знаку на майдані Свободи у м. Харкові». На прес-конференції буде повідомлено про причини, що призвели до подання позову та оголошено подальші кроки щодо організації у місті відкритого міжнародного конкурсу щодо реконструкції майдану Свободи.

Адреса: м. Харків, вул. Свободи, 7/9, 1 поверх.
Контакти: 0662464846, anticor.kharkiv@gmail.com