ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ВИМАГАЮТЬ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ПЕРЕВІРИТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ГОЛОВНОГО ЛІСНИКА ХАРКІВЩИНИ

 width=

8 вересня депутати Харківської облради затвердили звернення до Кабміну та Голови Держлісагентства стосовно врегулювання ситуації, що склалася у Харківському облуправлінні лісового та мисливського господарства.

Проект звернення вніс до облради, депутат та голова правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитро Булах.

Нагадаємо, що харківські правоохоронці підозрюють службових осіб обласного управління лісового господарства та мисливства та ДП «Жовтневе лісове господарство» щодо зловживання службовим становищем та заволодіння коштами підприємства у великих розмірах.

Зокрема, правоохоронці підозрюють, що начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Борис Білоус, використовуючи своє службове становище, з метою незаконного сприяння підприємницькій діяльності своєї дружини, яка є засновником ТОВ «Альба».

«На сьогоднішній день, начальником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства є Білоус Борис Григорович, який неефективно здійснює керівництво підпорядкованого йому Управління, про що головою Харківської обласної державної адміністрації протягом 2015 року направлялись листи на адресу Держлісагенства з питанням, про відповідність Білоуса Б.Г. займаній посаді, однак, вони не знайшли відповідної реакції від тогочасного голови Держлісагенства Ковальчука Олександра Петровича.

Також, беручи до уваги численні факти викладені у засобах масової інформації та згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень було відкрито декілька кримінальних проваджень стосовно зазначеного керівника.

З метою врегулювання вищезазначеної ситуації, що склалась в Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, ми, депутати Харківської обласної ради VII скликання, просимо провести перевірку діяльності зазначеного Управління та його керівництва. За результатами перевірки, у разі необхідності, розглянути питання щодо невідповідності зазначеного керівника займаній посаді», – говориться у зверненні.