Фірма з оточення Сироти отримала чергові підряди: тижневий аналіз тендерів на Харківщині

Кінець літа та початок вересня були не дуже активними в плані укладання договорів закупівельниками Харківської області.

Всього договорів уклали на суму трохи більше 15 мільйонів гривень. Це в рази менше, ніж тиждень тому.

Зокрема, Харківська міськрада продовжує ремонтувати школи. Якщо тиждень тому ХАЦ писав про укладення договорів на майже 6 млн гривень щодо ремонту шкіл в Індустріальному районі міста, то зараз уклали договір на 1,2 млн грн щодо ремонту школи в одному з районів Харкова, який є одним з найбільш постраждалих від обстрілів російських окупантів.

Підрядником стало ТОВ “СБ “Рембудсервіс”.

Нагадаємо, що власниками ТОВ “СБ Рембудсервіс” є Катерина Гученко, Петро Єрмаков, Олександр Шепотько (керівник). Це підприємство є правонаступником ПАТ “СБ Рембудсервіс”, власниками якого були Семен Сирота, Катерина Гученко, Петро Єрмаков. А, керівником все той же Олександр Шепотько.

Раніше, з 2010 року посаду генерального директора «Рембудсервіс» займав сам Семен Сирота. А, бухгалтером в той час була Катерина Гученко.

З 2011 до кінця 2020 років Семен Сирота був директором КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», в минулому року він був заступником міського голови, який був керівником сфери ЖКГ міста, тепер знову є очільником комунального підприємства.

Олександр Шепотько протягом років був помічником Сироти як депутата міської ради. Детально про успіх оточення Сироти та фірм Малінки на підрядах можна прочитати у тексті Павла Новика “Комунальний притулок Сироти”. Крім того, ХАЦ писав про тендерних фаворитів мерії саме на ремонтах шкіл і серед них було ТОВ “СБ “Рембудсервіс”.

Зараз ця фірма продовжує отримувати підряди міської ради. Крім ремонту школи, ТОВ “СБ Рембудсервіс” цього тижня отримало ще підряд на заміну вікон в будівлі районного управління соціального захисту.

Також серед витрат за тиждень можна відмітити, що Старовірівська селищна рада уклала декілька ремонт на поточний ремонт доріг на загальну суму понад мільйон гривень.

Ще активно укладалися договори на латання доріг у Коломаку.

В цілому ж за тиждень інших помітних угод в системі “Прозорро” на Харківщині не було.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.