Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж за результатами торгів планує укласти угоду на придбання десяти пересувних котелень у ТОВ “Котлозавод “Крігер”. Вартість угоди складе 60 млн грн.

Про це стало відомо під час проведення моніторингу сайту “Прозорро”.

Планується придбання пересувних котельних установок ПКУ-1.00. Встановлювати їх будуть у районі вулиць Васильківського, Південної, Соборної, Донця-Захаржевського.

Про встановлення цих котелень розповів директор Департаменту ЖКГ та ПЕК Харківської ОВА Сергій Магдисюк.

«Одних з найбільших пошкоджень через обстріли рф зазнали об’єкти теплопостачання в Ізюмі. Потрібно в найкоротші терміни забезпечити потребу жителів в опаленні, адже центральну котельню міста повністю знищено. Тому за рахунок коштів обласного бюджету в обсязі 60 мільйонів гривень планується придбати та встановити у місті 10 модульних пересувних котелень», – сказав Сергій Магдисюк.

Фірма «Senso Dynamics Llc» поскаржилась замовнику на ряд вимог. Зокрема, на терміни подання документів. Потенційний учасник зазначив, що є нова постанова Кабінету міністрів, яка дозволяє продовжити термін подачі документів до 15-ти днів. Але замовник зазначив, що встиг опублікувати тендер раніше, ніж прийняли постанову, а значить може не йти на поступки учасникам торгів.

Також ігнорували прохання збільшити терміни поставки обладнання та інші.

“Ми діємо в рамках чинного Законодавства, знаходячись на території котра була звільнена від російської окупації, і можливих бойових дій, тому строки обмежені в зв’язку з підготовкою до опалювального сезону”, – написали представники комунального підприємства.

На торги прийшла одна фірма, яка не знизила суму очікуваної вартості ні на копійку. Жорсткі умови проведення торгів, стислі терміни, відсутність спроб піти на поступки потенційним учасникам – це може вказувати на те, що у комунальному підприємстві заздалегідь визначились в кого хочуть купити обладнання і тендер був формальним.

Такі котельні завод “Крігер” почав виготовляти на початку 2023 року. За інформацією підприємства, Комплекс, що включає в себе один або декілька твердопаливних котлів, систему зберігання та транспортування палива, допоміжне обладнання, також системи управління і захисту, що інтегровані в транспортабельну платформу.

Установка передбачає можливість підключення до індивідуальних або центральних теплових пунктів та безпосередньо до мереж за допомогою комплекту гнучких попередньо ізольованих трубопроводів, за час, що не перевищує 8 робочих годин.

Засновниками ТОВ “Котлозавод “Крігер” є Леонід Крігер та Дмитро Хробок.

#ХАЦ_контроль