МЕРІЯ КЕРНЕСА НАДАЛА В ОРЕНДУ ФІРМІ ФЕЛЬДМАНА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНУ НА ТЦ БАРАБАШОВА З ВИМОГОЮ ЗНОСУ САМОБУДІВ

 width=

Депутати Харківської міськради надали в оренду ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» земельну ділянку площею 13,43 га для експлуатації та обслуговування торгівельно-сервісного комплексу з об’єктами культурно-розважального призначення.

За це було проголосовано під час сесії міськради 20 вересня.

Земельну ділянку, яка знаходиться на території ТЦ «Барабашово, надали в оренду до 1 жовтня 2022 року. Крім того, депутати проголосували до додаткову угоду згідно якої ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» має знести всі самовільно побудовані споруди на цій ділянці.

Тобто «Концерн АВЕК і Ко», бенефіціарами якого є родина нардепа Олександра Фельдмана, використовувала самобуди та не платила оренду під ними.

Варто відзначити, що територія цієї земельної ділянки припадає на Салтівський заказник.

Салтівський заказник – гідрологічний заказник місцевого значення в Харкові на Салтівці, де зберігалося водно-болотне угіддя в межах промислового міста, яке було місцем зростання більше 200 видів флори і проживання 32 видів птахів. Заказник знаходився на лівому березі річки Харків між Журавлівський гідропарком і балкою річки Тімуровка.

У 2005 році виведений із заповідного фонду України і переданий в оренду АТ «Концерн АВЕК і Ко» для подальшого розширення ТЦ «Барабашово».

Також нагадаємо, що у міськраді інтереси Фельдмана відстоює фракція «Наш Край», яку очолює Олександр Фельдман-молодший.

Нагадаємо, минулого року у міськраді планували на частині території ринку, де закінсилася оренда, створити комунальне підприємство. Але згодом Кернес та Фельдман дішли згоди по проблемним ділянкам на території ринку.