Депутат райради придбав AUDI під час російського наступу на Харків 

Депутат Харківської райради Ярослав Полозков отримав у власність автомобіль Аudi A6 23 березня 2022 року (саме в цей час росіяни активно окупували Харківську область).

Про це стало відомо з декларації депутата за 2022 рік.

Варто зазначити, що Полозков вказав, що вартість автомобіля 2019 року випуску становить 702 000 гривень. Причому депутат не пояснив, яким саме способом він отримав авто у власність. Не зазначені і витрати на придбання автомобіля.

Також у декларації Полозкова жодним чином не відображена доля автомобіля BMW 258I 2017 року випуску, яка фігурувала у декларації депутата за 2021 рік. Загалом Полозков у декларації відобразив право власності ще на один автомобіль – Mercedes-Benz s 450.

Також депутат вказав, що є засновником трьох підприємств: ТОВ “Інфо Сервіс +”, ТОВ “Інфо Сервіс Про” та ТОВ “Ліберті Проджект”.

Депутат задекларував, що за рік його дохід склав менше 15-ти тисяч гривень. При цьому його заощадження, вказані у декларації за 2021 рік на рівні 150 000 доларів, не змінились.

Тож депутат може поділитися секретом, як прожив рік на 14 800 гривень та оновив автівку.

А тепер перейдемо до розділу “чого не вистачає у декларації Полозкова”. Так, депутат не згадав про британську фірму, яку створив у 2021 році.

Компанія називається Vertex Trade LTD. Директоркою фірми стала Дар’я Осетрова – менеджерка концерну “Райський куточок”, що належить родині Полозкових. Фірма особливо не працювала, не подавала звітність і на початку 2024 року була ліквідована. Але в декларації Полозкова за 2021 та 2022 роки мала фігурувати.

Також депутат не вказав власність чи право користування об’єктами нерухомості. Хоча у той же британській компанії в нього зазначена адреса маєтку на вулиці Комітетській у Лісопарку, де прописані багато власників книжкового ринку “Райський куточок”.