ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ З ОТОЧЕННЯ АРІХА ПРИХОВАВ РОСІЙСЬКИЙ БІЗНЕС ДРУЖИНИ

 width=

Депутат Харківської облради фракція «Опозиційний Блок» Олександр Губін не задекларував фірму своєї дружини – Ірини Губіної, яка зареєстрована у Белгороді (Росія).

Про це стало відомо з декларації депутата за 2016 рік.


Зокрема, у своїй декларації депутат не вказав, що його дружина має частку у ТОВ «Элит Автомоторс» (540 тыс. руб.). Директором цієї фірми є особисто депутат Губін. В його декларації також не вказані доходи, які він отримує за кордоном.

Крім того, Ірина Губіна також є засновником російських компаній «Рустранс-Сервис», «Диана», а також двох фірм, які зареєстровані у анексованому Криму з російськими законами – «Престиж Автомоторс», «Престиж Авто Крым» (1,114 млн руб).

В останній фірмі партнером Губіної є депутат Харківської міськради Ігор Аріх, який також цю фірму не вказав у своїй декларації.

У власності депутата Губіна та його дружини 5 земельних ділянок, житловий будинок на 171,1 кв.м. у Терновій, нежитлові приміщення площею 160,8 кв.м. у Ялті, житловий будинок 43,1 кв.м. у Харкові, комплекс 8642 кв.м. у Васищево, ще два житлових будинка.

Губін та його дружина володіють п’ятьма елітними годинниками, у Ірини Губіної є шуба з шиншили та коштовні ювелірні вироби.

Також у власності подружжя 13 одиниць автотранспорту, зокрема, автомобіль Porsche Cayenne 2014 року.

Депутат вказав, що має внески до статутних фондів підприємств: ПП «Транс-Інвест», ТОВ «Престиж Авто Сіті», ТОВ «Рибацько-мисливський клуб «Фортуна», ПП «Транс-інвест».

Губін вказав, що його дружина має статутні внески у ПП «ТМ Віра».

Доход депутата від підприємницької діяльності за рік склав 406 тис. грн., а його дружини 300 тис. грн.

Доходи за межами країни не вказані.

Депутат вказав, що позичив іншим людям 1,5 млн. дол., готівкою він має 2,5 млн. грн., 200 тис. дол., а його дружина – 50 тис. дол.