ДЕПУТАТ З НАЙБЛИЖЧОГО ОТОЧЕННЯ КЕРНЕСА ОТРИМАВ ТРИ МІЛЬЙОНА ВІД САЛТІВСЬКОГО ДЕПО

 width=

Депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Ігор Аріх отримав 3 млн. грн. від КП «Салтівське трамвайне депо».

 

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни майнового стану, які депутат опублікував на Єдиному державному реєстрі декларацій.

В декларації сказано, що він отримав ці гроші, як погашення заборгованості по договору поруки від комунального підприємства.

Нагадаємо про вже «обкатану» для Харкова «трамвайну схему». КП «Жовтневе трамвайне депо» уклало декілька угод на десятки мільйонів гривень з ТОВ «Технології Електротранспорту» щодо капітального ремонту трамваїв. 

Ремонт по факту
виконується КП «Салтівське трамвайне депо», а в ТОВ «Технології Електротранспорту» перераховуються лише кошти, але у «приватників» немає необхідної кількості працівників та техніки для виконання цього підряду. За цими фактами Слідче Управління ГУНП в Харківській області розслідує кримінальне провадження.


Також правоохоронці
підозрюють службових осіб ТОВ «Технології Електротранспорту» в тому,що замість ремонту, «прокладка» купувала списані чеські вагони.

Ігор Аріх, є одним з найбагатших депутатів міськради й одним з головних вигодонабувачів «кооперативної» схеми виділення землі у Харкові.