СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ РАЙСУД ЗОБОВ’ЯЗАВ НАБУ ВНЕСТИ ДО ЄРДР ЗАЯВУ ПРО ЗЛОЧИН ЩОДО ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ ГУБІНА, ЯКИЙ СХОВАВ РОСІЙСЬКИЙ БІЗНЕС ДРУЖИНИ

 width=

Солом’янський райсуд міста Києва ухвалою від 10 липня зобов’язав внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, зазначені в заяві ГО «ТОМ 14» про вчинення злочину щодо приховування депутатом Харківської облради Олександром Губіним російського бізнесу дружини Ірини.

Нагадаємо, “Харківський антикорупційний центр” повідомляв, що депутат Харківської облради фракція «Опозиційний Блок» Олександр Губін не задекларував фірму «Элит Автомоторс» (540 тыс.руб.) своєї дружини – Ірини Губіної, яка зареєстрована у Белгороді (Росія). Директором цієї фірми є особисто депутат Губін. В його декларації також не вказані доходи, які він отримує за кордоном.

Крім того, Ірина Губіна також є власником російських компаній «Рустранс-Сервис», «Диана», а також двох фірм, які зареєстровані у анексованому Криму з російськими законами – «Престиж Автомоторс», «Престиж Авто Крым» (1,114 млн руб).

0соломен.jpg