У КЕРНЕСА ДОКИНУТЬ ЩЕ 29 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ САДА ІМ. ШЕВЧЕНКА

 width=

СКП «Харківзеленбуд» уклав ще одну угоду з ТОВ «Київська будівельна компанія- плюс» на реконструкцію Сада ім. Шевченка на суму 28,9 млн. грн.

Про це повідомляється у звіті про укладення договору в системі електронних закупівель «ProZorro».


За даними комунального підприємства, під час реконструкції виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним договором. Ось тому й вирішили без тендеру докинуть ще грошей підряднику.

Цікаво, що додатково, у початковому проекті не змогли передбачити 47 урн. Вартість кожної урни складе 1430 грн. Хоча харківський завод ім. Фрунзе продає їх по 800 грн./шт.

Как мінімум, вдвічі завищили вартість придбання металоконструкцій для велопарковки.

По 5011 грн./кв.м. будуть купувати плити з граніту 120 мм. Ринкова ціна – вдвічі дешевша.


Засновниками ТОВ «КБК-плюс» є Євгеній Волк, Ірина Іващенко, Наталія Робак. Директором з жовтня став мешканець Сумської області Максим Страшенко. Він також був відомий, як директор ТОВ «Прайм-Девелопмент», яка має скандальну репутацію.

Засновником ТОВ «Прайм-Девелопмент» є британська компанія «Адвіум Інвестментс ЛТД», яка була заснована у серпні 2013 року. Її номінальний власник Пракаш Джанчандані (Prakash Gianchandani) і директор Джанкарло Еспехо (Giancarlo Espejo) з Белізу фігурують у ще понад 100 інших фірм. До цього засновником фірми був Анатолій Войцехівський, співвласник «Укогруп», що відома своїми довгобудами і недобуваними будинками.

Нагадаємо, що СКП «Харківзеленбуд» 8 грудня 2016 року уклало угоду з ТОВ «Київська будівельна компанія- плюс» щодо реконструкції рекреаційної зони саду ім. Т.Г. Шевченка загальною вартістю 49,02 млн. грн.

Тоді у документах торгів було вказано, що ТОВ «КБК-плюс» буде використовувати субпідрядників у обсязі не менш ніж 20 %. Мова йде про ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та ТОВ «Енергосервіс ПМК». Останню ЗМІ пов’язували з оточенням заступника голови Державної аудиторської служби Станіславом Косіновим.