ПІСЛЯ РЕАКЦІЇ ХАЦ ДЕПАРТАМЕНТ КАПБУДІВНИЦТВА РОЗІРВАВ УГОДУ НА РЕМОНТ ДИТСАДКА ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ

 width=

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації розірвав угоду з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту дитячого саду вартістю 9,269 млн. грн.

Про це стало повідомляється на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Офіційна версія розірвання угоди – необхідність корегування проектно-кошторисної документації.

Нагадаємо, що підрядник мав виконати капітальний ремонт дитячого садка ясел на 95 місць в с. Старовірівка Нововодолазького району Харківської обл.
Варто відзначити, що ціни у кошторисі на матеріали та вироби є завищеними. Так, наприклад,у кошторисі були прописані урни вартістю понад 7000 грн. кожна.
Щодо матеріалів, то суміш для приклеювання поліпеностирольних пліт – Ceresit CT 85 будуть купувати по 12,3 грн. за 1 кг. Для порівняння: на сайті виробника родзрібна вартість цієї суміші 7,3 грн за 1 кг. І багато подібних прикладів.

Вже після підписання угоди виявилося, що робити ремонт планували за проектом 2010 року. Більше того, частина матеріалів та виробів, які планувалося закупити застарілі.

Тож в Департаменті капітального будівництва ХОДА вирішили відкоригувати проект, а після чого вже провести нові торги.

ТОВ «Бренд-Корвет» записане на Олега Брайона, Георгія Мурзича, директором є Станіслав Сільченко.

****

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.