НОВОВОДОЛАЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПЛАТИТЬ РОДИЧУ КЕРІВНИКА ОДНОГО ІЗ ВІДДІЛІВ ЗА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ КОТЕЛЬНІ БІЛЬШЕ 500 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

 width=

ФОП Пікалов Е.В. отримає за капітальний ремонт котельні 649 тис. грн. за замовленням Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Цікавий той факт, що начальником відділу економічного розвитку та інвестицій назначена Пікалова Анна Борисівна, яка є депутатом Нововодолазької селищної ради та близьким родичем фізичної особи підприємця Пікалова Едуарда Васильовича, який буде виконувати роботи по капітальному ремонту котельні.

Окрім цього, при складанні звітності по договору Нововодолазькою селищною радою було допущено низку помилок, зокрема, не написано де саме знаходиться котельня.

Також потрібно зазначити той факт, що протягом 2017 року ФОП Пікалов Е.В. виконував подібні роботи на території Нововодолазької ОТГ.

Капітальний ремонт нежитлової будівлі (котельня) Сосонівської сільської ради вартістю 450 тис. грн, яка входить до складу Нововодолазької ОТГ.

Загальна сума, яка буде отримана ФОП Пікалов Е.В від Нововодолазької селищної ради 2017-2018 рік перевищує 1,6 млн. грн.