ДЕПАРТАМЕНТ НЕХОРОШКОВА ВИТРАТИТЬ 6,5 МІЛЬЙОНІВ НА ВИЛОВ ТА ВБИВСТВО СОБАК І КОТІВ – В СЕРЕДНЬОМУ ПО 1000 ГРИВЕНЬ ЗА ГОЛОВУ

 width=

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклали угоду з КП «Центр поводження з тваринами» щодо вилову тварин вартістю 6,499 млн. грн.

Про це стало відомо з сайту «Прозорро».


Планується вилов 6510 безпритульних домашніх тварин на території м. Харкова.

Зокрема, планується вилов безпритульних собак, утримання та евтаназія або вилов безпритульних собак, утримання та прилаштування – 3 400 голів;

– вилов безпритульних котів, утримання та евтаназія або вилов безпритульних котів, утримання та прилаштування – 2 910 голів;

– вилов безпритульних котів з подальшим поверненням до ареалу перебування після стерилізації – 200 голів.

В середньому вилов однієї тварини буде коштувати 998 грн., що на 30 % дорожче, ніж минулого року.


Згідно з ДКТ комунальне підприємство має виловити 3400 безпритульні собаки, утримувати їх, а потім влаштувати чи провести евтаназію (дана послуга для однієї собаки складає 984 грн.). Так само мають виловити, утримувати та влаштувати чи провести евтаназію для 2910 безпритульних кішок (1008 гривні). Ще мають 200 котів виловити та після стерилізації повернути до ареалу перебування або провести евтаназію (1008 гривень).

З КП «Центр поводження з тваринами» уклали угоду без проведення аукціону, у зв’язку з тим, що до цього вже було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.

Директором департаменту житлового господарства Харківської міськради є Роман Нехорошков, а директором КП «Центр поводження з тваринами» є Юлія Шаповалова.

………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.