ГОЛОВНОГО ЛІСНИКА ХАРКІВЩИНИ ПІДОЗРЮЮТЬ У ПРОДАЖУ ФІРМАМ ДРУЖИНИ ДЕРЕВИНИ ЗА ЗАНИЖЕНИМИ ЦІНАМИ

 width=

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб обласного управління лісового господарства та мисливства та ДП «Жовтневе лісове господарство» щодо зловживання службовим становищем та заволодіння коштами підприємства у великих розмірах.

Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду від 25 квітня 2016 року.

«Згідно оперативної інформації представленої в суд СБУ, що начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, використовуючи своє службове становище, з метою незаконного сприяння підприємницькій діяльності своєї дружини, яка є засновником ТОВ «Альба», яке здійснює свою господарську діяльність з виробництва дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів на території ПАТ «Мерчанська меблева фабрика, надає незаконні розпорядження щодо списання деревини, в тому числі за заниженими цінами через посередників, контрагентам ДП «Жовтневе лісове господарство», – йдеться у судовій ухвалі. 

За даними правоохоронців, вказані факти знайшли свого підтвердження в ході проведення досудового розслідування.

Раніше Наші Гроші повідомляли, що слідче управління прокуратури проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою (ч.2ст. 364 КК України)

Керівником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства з 2014 року є Борис Білоус. Засновником ТОВ «Альба» є його дружина Валентина Білоус. Також вона є засновником ще одного підприємства, яке займається переробкою деревини – ТОВ «Елна».

Засновниками ТОВ «Мерчанська меблева фабрика» є також Валентина Білоус та Юлія Веретельна.