Громбюджет-2021: Міськрада витратить майже мільйон на семінари про міськраду

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради уклало угоду з ФОП Кулініч Олег Васильович щодо реалізації проекту “Містотворець”, який фінансується за рахунок громадського бюджету.

Сума договору склала – 942 тис. грн.


Мова йде про послугу з організації та проведення гейміфікованої онлайн-платформи для дітей та молоді «Містотворець».

Кошторис передбачає 5 семінарів-тренінгів. Частину з них вже було проведено.

Теми семінарів: “Стратегічний та програмно-цільовий підхід у плануванні розвитку міста”, “Участь молоді у прийнятті рішень місцевого самоврядування”, “Електронне урядування, цифрова трансформація”, “Повноваження органів місцевого самоврядування. Механізми прийняття рішень Харківською міською радою”, “Бюджет міста. Джерела формування та напрямки використання”.

Вартість кожного 54 тис грн. Для організації тренінгів закуповують канцтовари на 75 тис. грн. Мова йде про закупівлю 600 ручок, записників, блокнотів тощо. Хоча на фото з вже проведеного івенту видно, що у залі знаходиться близько 10 учасників тренінгу.

Для організації івенту орендують обладнання на суму понад 30 тис. грн. 40 тис. грн витратять на таргетовану рекламу, присвячену проекту у соціальних мережах.

Але основна сума буде витрачена на утворення 15 відеороликів. Вартість кожного 30 тис. грн.

На даний час на сторінці проекту у Фейсбук є кілька відеороликів. Кожен з них – менш ніж на хвилину.

Раніше ХАЦ писав, що за 10 місяців 2021 року у Харкові профінансували лише 6 з 32 проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 2.6 млн грн

#досвід_регіонів #досвід_регіонів_громадський_бюджет