50 мільйонів на капремонт постраждалих харківських будинків у червні: перелік адрес


Управління з будівництва, ремонту та реконструкції міськради у червні уклало угод на капітальний ремонт постраждалих будинків на суму майже 53 мільйони гривень.

Найбільше підрядів отримало ТДВ “Житлобуд-2”, бенефіціаром якого є Дмитро Кроленко. З цією фірмою уклали угод на суму 35,5 мільйона гривень.

Компанія Кроленка буде виконувати відновлювальні роботи у шести постраждалих будинках за адресами: бульвар Миру, 3; вулиця Метробудівників, 11; вул. Академіка Вальтера, 11; вул. Героїв Праці, 2/48, вул. Людвіга Свободи, 58; вул. Наталії Ужвій, 112.

Фото Денис Волоха / ХПГ

На ремонт будинку по вулиці Ужвій заклали найбільшу суму – 12 млн грн.

З ПАТ “Трест Житлобуд-1” Олександра Харченка уклали угод на загальну суму понад 12 мільйонів гривень. Більшість коштів, понад 9 млн грн, запланували на ремонт будинку по вул. Холодногірській, 3. 

Те, що недоробили у 2022 році, закрили баннером підрядника

Цей будинок був пошкоджений 1 березня 2022 року авіабомбою. “Житлобуд-1” розпочав його ремонт ще минулого року, тоді відновили несучі стіни та міжповерхові перекриття. Але мешканці будинку скаржаться на якість виконаних робіт. Детальніше про стан цього будинку можна прочитати у тексті Дмитра Кузубова.

Також компанія Олександра Харченка буде ремонтувати будинки за адресами: вул. Академіка Вальтера, 7 та вул. Героїв Праці, 28. 

“Будівельна компанія “Мега-С”, засновником якої є Денис Халаімов, взялась за відновлення будинку по вулиці Селянська, 76.

Департамент житлово-комунального господарства міськради, на відміну від управління, укладає угоди на ремонт постраждалих від російських ракет будинків на поточний, а не капітальний ремонт. 

Щомісяця подібних договорів може бути більше сотні. Тож відмітимо лише ті, за якими сума контракту становить понад мільйон гривень. Таких у червні було вісім. В основному підряди отримали комунальні підприємства, але найбільшу суму віддали “приватникам”. В основному мова йде про ремонт покрівель.

Так, департамент підписав договір із ТОВ “Харківбудсервіс” на ремонт будинку у провулку Євпаторійському на суму 2,9 млн грн. Нагадаємо, що саме цього підрядника правоохоронці звинувачують у проведенні неякісних робіт під час відбудови навчального закладу у Люботині. 

Ще варто зазначити, що у договорі ціна профнастилу вказана 492 гривні за квадратний метр. Для порівняння – комунальні підприємства, з якими департамент теж укладає угоди на ремонт будинків, купують профнастил по 402 гривні за квадратний метр.

КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” у червні уклало з департаментом чотири угоди вартістю понад мільйон гривень на ремонт багатоповерхівок за адресами:

вул. Героїв Харкова, 198 (1,23 млн грн)

вул. Дизельна, 22 (1,04 млн грн)

вул. Чернишевська, 86 (1,37 млн грн)

Ракета на подвір’я влучила у серпні Фото stroyobzor.ua

вул. Академіка Філіппова, 46/19 (1,3 млн грн).

КП “Харківжилбуд” ремонтуватиме будинки по вул. Каштановій, 4 (1,089 млн грн) та вул. Бібліка, 19 (2,89 млн грн). КП “Харківспецбуд” отримало підряд на ремонт будинку по вул. Академіка Курчатова, 17 вартістю 1,38 млн грн.

Нагадаємо, у травні у Харкові уклали угод на відбудову багатоповерхівок, які постраждали внаслідок збройної російської агресії, на суму майже удвічі менше, 29 мільйонів гривень.

#Досвід_регіонів