5,5 років тюрми – вирок харків’янину, який “зливав” позиції ЗСУ у місті

Суд визнав винним харків’янина, який “зливав” розташування ЗСУ по місту та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 5,5 років. Про це стало відомо з вироку Орджонікідзевського райсуду міста Харкова від 9 квітня.

За даними ХАЦ, мова йде про Владислава Редька.

Суд затвердив угоду між прокурором та Редьком про визнання винуватості (ч. 2 ст. 114-2, ч.1 ст.263 КК України).

26 липня 2023 року у Telegram Редько почав спілкування з користувачем із ніком “Dm Kruger”, який запропонував збирати та передавати інформацію про місця розташування особового складу і військової техніки ЗСУ, на що Редько погодився.

Протягом липня – вересня минулого року Редько наносив позначки на Google Maps із місцями розташування особового складу та техніки ЗСУ по вул. Косарєва, вул. Немишлянській, пр. Індустріальному, поблизу майдану Свободи, по пр. Льва Ландау, у Слобідському районі.

Також відомо, що користувач “Dm Kruger” запропонував Редьку за грошову винагороду здійснити збут трьох ручних гранат особі, відомості щодо якої він надасть пізніше. 21 липня Редько підшукав та придбав чотири корпуси ручних гранат та чотири підривачі до них. Після чого Редько отримав вказівку здійснити збут трьох бойових припасів особі, яка повідомить кодову фразу.

#хац_контроль