Євген Лісічкін: Харківська мерія піарить оздоровчий центр родини загиблого сепаратиста Жиліна

 width=

В січні 2017 року голова Адміністрації Президента України Ігор Райнін в інтерв’ю висловив думку, що у загиблого Євгена Жиліна не залишилось у Харкові системного бізнесу.

Але, чи все так однозначно?

9 лютого на проспекті Гагаріна, 43/2 відбулося урочисте відкриття другого оздоровчого центру “Еспіна”. Спеціально для його відкриття 17 січня було створено року нову юридичну особу – ТОВ “Еспіна плюс”. Власниками стали Марія Голуб (60% статутного капіталу), Олег Голуб (20%) та Ганна Короткова (20%). Керівникданного підприємства – Марія Голуб.

Склад співвласників ТОВ “Еспіна плюс”

Відкривала оздоровчий центр “Еспіна” на проспекті Гагаріна, 43/2 заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та член виконавчого комітету Харківської міськради Світлана Горбунова-Рубан.

В даний час розглядається питання про підписання договору соціального партнерства між міською владою, центром і громадськістю, що дозволить жителям міста Харкова щорічно проходити реабілітаційну програму відновлення в рамках цього проекту безкоштовно. Підтверджують, що найближчим часом буде підписаний і опублікований в засобах масової інформації договір соціального партнерства з міськрадою і в оздоровчому центрі “Еспіна” на проспекті Гагаріна, 43/2.

Крім того, Світлана Горбунова-Рубан разом з Марією Голуб є одними з лідерів національної платформи “Жінки за мир” у Харківській області. Нагадаємо, що очолює цю платформу народний депутат, екс-регіоналка Наталія Королевська. На першій конференції платформи в січні 2017 року виступив голова “Опозиційного блоку” Юрій Бойко, нардеп від Опоблоку Юрій Павленко та Євген Червоненко.

Тепер перейдемо до співвласників оздоровчого центру “Еспіна” на проспекті Гагаріна, 43/2. Ганна Короткова – в минулому дружина, а тепер вдова Євгена Жиліна.

Довгий час Ганна Короткова була прописана у Харкові на вул. Дружби Народів, буд.203, кв.110. За цією адресою був прописаний і Євген Жилін, а зараз його батьки – Володимир Тимофійович та Олександра Борисівна. Також за цією адресою були прописані десятки фірм, які входили в корпорацію “Оплот”.

Також у власності Ганни Короткової перебувають нежитлові приміщення площею 130,5 кв. м на площі Повстання, 7/8. Саме тут зареєстроване ТОВ “Юридична компанія “Оплот”, співвласником якого й досі значиться Євген Жилін.

Оздоровчий центр на проспекті Гагаріна 43/2 – це вже другий оздоровчий центр компанії “Еспіна”. Перший знаходиться на вул. Чернишевського, 31-А.

Ще в 2013 році на сайті “Оплот-Інфо” з’явилася інформація про те, що оздоровчий центр “Еспіна”, який знаходиться на Чернишевського, 31-А, увійшов в корпорацію “Оплот”, яку на той час очолював Євген Жилін. Тоді директор та на 75% співвласниця ТОВ “Оздоровчий центр “Еспіна” Марія Голуб з великим задоволенням повідомляла, що “Еспіна” стала частиною великої корпорації “Оплот” на чолі Євгеном Жиліним.

Євген Жилін в свою чергу не приховував, що в оздоровчому центрі “Еспіна” лікувалися та проходили реабілітацію бійці клубу “Оплот”, про яких, на жаль, вся Україна дізналась під час подій на Майдані в 2013-2014 роках і далі під час війни на Донбасі.

В серпні 2013 року, в ефірі програми “Насправді” на телеканалі Simon, Марія Голуб та Євген Жилін підтвердили, що “Еспіна” фактично стала підрозділом “Оплоту”.

ТОВ “Оздоровчий центр “Еспіна” (саме ця юридична особа керувала та керує оздоровчим центром за адресою: Харків, вул. Чернишевського, 31-А) зареєстроване було 17 червня 2013 року, а вже 21 червня 2013 року з’явилась інформація, що “Еспіна” увійшла в корпорацію “Оплот”. Власниками ТОВ “Оздоровчий центр “Еспіна” є Марія Голуб та Світлана Дігтярьова.

Спочатку керівником ТОВ “Оздоровчий центр “Еспіна” був Олег Голуб, потім менеджер Євгена Жиліна Андрій Назаров (“Харківспецнадра”, “Ортія”, “Юридична компанія “Оплот”, Інформаційне агентство “Оплот-Інфо”), а потім вже остаточно Марія Голуб.

Контактний телефон ТОВ “Оздоровчий центр “Еспіна” співпадає з контактними телефонами інших юридичних осіб, де співвласником був Жилін (“Модельне агентство Аліни Архіпової”, “Спорт клуб “Оплот”).

Отже, родина загиблого терориста після смерті Жиліна не тільки не втратила, але й розширила свій бізнес. Однак важливіше інше – те, що високопосадовці Харківської міськради допомагають близьким відомого колаборанта вести справи та заробляти гроші.

Джерело: сайт “Ньюзрум”