НА ХАРКІВЩИНІ РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ОЧИСНИХ СПОРУД. ПЕРЕМОЖЕЦЬ – ФІРМА ЕКС-ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ

 width=

Золочівська РДА уклала угоду з ТОВ «Енерготепло» щодо реконструкції очисних споруд вартістю 4,39 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про завершення реконструкції очисних споруд по вул. Комарова в смт. Золочів довжиною 1585 м.

Єдиними конкурентом переможців під час аукціону був Юхно Володимир Іванович, пропозиція кого виявилася найдешевшою. Але його пропозицію відхилили, адже підприємець не завантажив жодного документа.

Більше того, виявилося, що у ТОВ «Енерготепло» вся техніка, яку планується залучити орендована. А серед орендаторів є й ФОП Юхно Володимир Іванович.

Засновниками ТОВ «Енерготепло» нещодавно ще були Микола Лохман, Ярослав Хрипко, Євген Шатохін. Останній є депутатом Харківської облради від фракції «Відродження».

Микола Лохман є серед засновників ПП «Карат-Агро», де його партнерами є Віктор та Юрій Слончаки, а також Анастасія Дмитрієва – донька керівника ГУ Національної поліції у Харківської області та депутата облради від «БПП».

Крім того, до цих пір у ЄДР Лохман вказан як підписант Золочівської районної організації політичної партії «Наша Україна2. Разом з ним підписантом також вказана Гуріна Тетяна Миколаївна. Людина з таким ПІБ є дружиної голови Золочівської РДА, який й підписав угоду.

За словами Євгена Шатохіна, він та інші співзасновники вийшли зі складу підприємства.

Зараз єдиним засновником є Оксана Шатохіна.

Нагадаємо, що Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА уклав угоду з ТОВ «Енерготепло» щодо реконструкції очисних споруд вартістю 1,3 млн. грн.