Журналіст ХАЦ Павло Новик увійшов до складу журі конкурсу професійної журналістики “Честь Професії 2024”

Провідний журналіст ХАЦ Павло Новик став членом журі Відбіркової комісї конкурсу професійної журналістики “Честь професії 2024” в номінації “Найкраще висвітлення резонансної події “.

Інформація щодо всіх номінацій та членів журі конкурсу опубліковано на сторінці  Facebook конкурсу “Честь професії”. 

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії», організований Національна асоціація медіа, вже 15 років поспіль стартує з оголошення складу Журі та Відбіркової комісії.

Щорічно конкурс «Честь професії» нагороджує журналістів за якісні, вчасні та потрібні матеріали, які допомагають українському суспільству розвиватися, відновлюватися та тримати інформаційну оборону, протистояти фейкам, маніпуляціям та дезінформації, а також – вносять український дискурс у міжнародне інформаційне поле.

Нагадаємо, що журналіст ХАЦ Павло Новик минулого року також був членом Відбіркової комісії конкурсу “Честь професії 2023” у номінації “Найкраще висвітлення резонансної події” а також у спецномінації “Одним фронтом”. 

Крім того, у 2021 році Павло Новик став переможцем конкурсу професійної журналістики «Честь Професії – 2021» в спеціальній номінації «Експерт-знахідка». Перше місце він посів з аналітичним текстом про викиди коксового заводу у Харкові — “Присмак коксу: Як харківський завод роками вбиває екологію, відмахуючись від судів і екологів”.