Харківські тепломережі спишуть мільйон гривень на імітацію колекторських послуг

8 жовтня 2018 року КП «Харківські теплові мережі» уклало договір з ТОВ «Юридична фірма «Консиліум» на 950 тис.грн. щодо надання послуг із забезпечення погашення заборгованості фізичних та юридичних осіб перед КП.

Цікавим є те що, ТОВ «Юридична фірма «Консиліум» заснували за 17 днів до цього – 21 вересня 2018 року. І відразу ті отримали кошти від проблемного комунального підприємства.

Строк дії договору – до кінця 2018 року. Тобто підрядники отримають кошти менш ніж за три місяці роботи.

Для порівняння юристи, які супроводжують процеси теплових мереж у суді, отримують менше.

Фірма має єдиний КВЕД – діяльність у сфері права. Згідно класифікатору КП «Харківські теплові мережі» проводять закупівлю різних послуг, пов’язаних з діловою сферою. Це закупівля навіть не юридичних послуг.

Власником та керівником фірми є Валерій Фоменко, який також є співзасновником та керівником громадської організації «Спортивний клуб «Юніон клаб».

В серпні 2015 року міськвиконком Харківської міськради передав в оренду Валерію Фоменко будівлю площею 525,1 кв.м. по вул. Велика Панасівська (Котлова), 34 для розміщення фізкультурно-оздоровчого закладу для дітей та молоді.

Саме за цією адресою зареєстрована громадська організація «Спортивний клуб «Юніон клаб».

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» вже два місяці не сплачують зарплати своїм робітникам. Початок опалювального сезону у Харкові затримався на місяць. Житлові будинки, школи та дитячі садки чекають тепла.

А віце-мер Андрій Руденко скаржиться на низькі зарплати співробітників теплових мереж. На зарплати грошей нема, а для сумнівних фірм знаходять.