ФІРМА, ЯКА ФІГУРУВАЛА У КІЛЬКОХ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ, ОТРИМАЛА ПІДРЯД НА ЗАМІНУ ВІКОН ЧУГУЄВІ

 width=

Відділ освіти Чугуївської міської ради уклав дві угоди ТОВ фірма «Констракшн груп інтернешнл» щодо заміни вікон загальною вартістю 2,81 млн. грн.

Про це повідомляється в системі електронних закупівель «ProZorro».

За ці гроші планується виконати капітальний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові та дверей в Чугуївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім. І.Ю.Рєпіна та Чугуївському дошкільному навчальному закладу (яслах-садку) № 12.

ТОВ «Констракшн груп інтернешнл», яка належить Ігорю Морусу, підписантом є Ігор Дмухар.

Раніше серед засновників був син екс-прокурора Харківської області Василя Синчука – Олександр Синчук. Морус и Синчук-молодший и зараз є партнерами по фірмі «Стелс ХХІ», яка розташована за тією ж адресою, що й «Констракшн інтернешнл Груп».

Нагадаємо, що слідчі Національної поліції України підозрюють прикордонників Східного регіонального управління та співробітників ТОВ «Фірма «Констракшн груп інтернешнл» у заволодінні державними коштами на суму 11 млн. грн. під час будівництва опорного пункту «Веселе» біля зони АТО.


Нагадаємо, що будівельників підозрюють, що вони отримали гроші за будівництво опорного пункту, який реально не було побудовано.

Нещодавно ця фірма також фігурувала у справі щодо використання послуг «конвертаційного центру».