ЯК В БАЛАКЛІЇ РОЗПИЛЯЛИ МІЛЬЙОНИ НА РЕМОНТ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

 width=

Відділ культури Балаклійської РДА 1 грудня 2017 року уклав угоду з ПП «Укр Еко Буд» щодо ремонту будинку культури вартістю 4,5 млн. грн. У грудні фірма повністю отримала кошти, почала процедуру ліквідації, але фактично роботи не виконані й досі.

Гроші на проведення ремонтних робіт були заплановані Кабміном в рамках субвенцій на розвиток окремих територій. Сума субвенції склала 5 млн грн. Після чого був укладений договір з ПП «Укр Еко Буд» уклали на 4,5 млн. грн.

До кінця року фірмі закрили всі акти виконаних робіт й перерахували кошти.

На даний час «Укр Еко Буд» знаходиться у стадії припинення.

Сторінка самого ДК не містить жодної інформації щодо проведеного ремонту, хоча активно піарить керівництво РДА. Більше того, місцеві мешканці також не можуть підтвердити інформацію, щодо закінчення ремонтних робіт у ДК. 

Крім того, за даними актів виконаних робіт, які є у розпорядженні ХАЦ, вартість робіт та матеріалів були значно завищені.

Так, за документами, у ДК здійснювали заміну системи опалення (так, саме у грудні), а придбання радіаторів виявилося з переплатою.

Наприклад, сталеві радіатори К22 висотою 50 та довжиною 600 мм купували по 2611 грн./шт, хоча ринкова ціна 1806 грн., довжиною 900 мм – 3362 грн. при ринковій ціні – 2086 грн., довжиною 1200 мм за 4113 грн. при ринковій ціні – 2569 грн.

Й в грудні ціни були дешевші. Достатньо порівняти з тим, по яким цінам купували радіатори для Київської малої опери.

Лише на радіаторах завищення вартості склало понад 100 тис. грн.

Супердифузійну мембрану купували по 48 грн./кв.м. При тому, що ціни на польську супердифузійну мембрану більш ніж вдвічі дешевші.

Завищили також й вартість оцинкованого профнастилу Н 44. Його нібито купували по 249,57 грн./кв.м. якщо порівнювати з тим кошторисом, який був завантажений у систему «Прозорро», вартість профнастилу виріс на 25 процентів. При тому, що середні ціни фактично не перевищують 150 грн./кв.м. подібного профнастилу. Не кажучи все про оптову поставку.

Завищення на придбанні профнастилу склало сотні тисяч гривень.

Подібні націнки є й на невеликих сумах. Наприклад, на захисний матеріал СЕНЕЖ ОГНЕБІО завищують ввартість в півтора рази.

Також виникають сумніви, щодо заміни вікон та особливо ремонту даху у приміщенні ДК в грудні.

Фірмма записана на Артема Вірмаскіна. Він є сином Вячеслава Вірмаскіна, який балотувався до Ізюмської міськради вії партії «Відродження». Першим номером того списку був нардеп Остапчук.

Крім того,, фірма використовує контактний телефон – 380955426807

Цей номер також використовує ПП «Буд Прогрес ХХІ» та ПП «Буд Сіті ХХІ», які отримують підряди від районного відділу освіти без проведення відкритих торгів.

………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.