В Харкові замовили підготовку зруйнованої будівлі університету імені Бекетова, яка постраждала від російської ракети, до відновлення

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова уклав угоду з ПАТ “Трест- Житлобуд-1” щодо проведення демонтажних робіт вартістю 1,38 млн грн.

Про це стало відомо під час моніторингу системи “Прозорро”.

Мова йде про демонтаж аварійних конструктивних елементів пошкодженого Головного навчального корпусу, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, для подальшого проведення капітального ремонту. Фактично мова йде про підготовку будівлі до ремонту.

Як писало “Суспільне”, одна з російських ракет 5 лютого влучила у центральний корпус Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Легкі поранення отримав охоронець.

Про пошкодження тоді розповів ректор навчального закладу Володимир Бабаєв.

Російські обстріли з 24 лютого пошкодили кілька корпусів університету: “Головний корпус — пряме попадання, три поверхи зруйновані. Архітектурний корпус — вікна, двері, обладнання. В адміністративному корпусі повилітали вікна, двері. Музейний корпус пошкоджений, багато експонатів сховали. Я — оптиміст, ми все зробимо. А цю сволоту переможемо”, — сказав Бабаєв.

Нагадаємо, що кінцевим бенефіціарним власником Трест Житлобуд-1 є член виконкому Харківської міськради – Олександр Харченко. 

Це підприємство займалось, в тому числі консервацією Будинку Рад в центрі міста.

За даними ХАЦ, у 2022 році ПАТ “Трест-Житлобуд-1” був головних підрядником, щодо виконання аварійно-відновлювальних робіт у житлових будинках в місті Харкові

#хац_контроль