У Харкові Єдину систему відеоспостереження у школах без тендеру створить київський монополіст

КП «Міський інформаційний центр» уклав 4 угоди з ТОВ “НПО Інфотех” щодо будівництва сегментів Єдиної комплексної системи відеоспостереження у комунальних закладах освіти міста Харкова загальною вартістю 8,87 млн. грн.

Про це йдеться на сайті «Прозорро».

Мова йде про створення сегментів системи відеоспостереження у комунальних закладах освіти у районах міста. По кожному району укладали окремі угоди.

На думку юристів ХАЦ, це є розбивкою одного предмету закупівлі. Тобто угоди були укладені з порушенням закону.

На даний час, Кп уклало угоди на будівництво сегментів системи у Новобаварському районі (2,2 млн. грн), Холодногірському районі (1,86 млн. грн.), Шевченківському районі (3,33 млн. грн.), Слобідському районі (1,48 млн. грн.).

Засновниками ТОВ “НПО Інфотех” є Володимир Порхун, Олег Чугуєв та Віктор Маковенко.

«НПО Інфотех» – це компанія, за місцем реєстрації якої знаходиться один із двох сертифікованих у Києві сервісних центрів компанії «Хіквіжн». Друга така компанія – ТОВ «Віатек». Співвласником обох фірм є Віктор Маковенко. Показово, що саме ці дві компанії імпортують в Україну обладнання «Хіквіжн», при чому, використовуючи одного на двох митного брокера.

За даними сайту «Наші Гроші», ця фірма причетна до створення монополії в києві на встановленні вуличного відеоспостереження.