У Харкові відремонтують ККЗ Україна за 55 мільйонів. Серед субпідрядників сумнівні фірми

КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді» уклав угоду з КП «Харківське ремонтне-будівельне підприємство» щодо проведення реабілітаційних робіт вартістю 55,029 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про реставраційний ремонт нежитлової будівлі літ. «П-1» (ККЗ «Україна»). Окрім ремонту самої будівлі з утепленням та облаштуванням фасаду, планується замінити устаткування в середині будівлі – обладнання сцени, освітлення, звукова апаратура тощо.

Варто відзначити велику кількість субпідряників. Так, ФОП Троян Ігор Григорович отримає 6.8 млн.. грн. за роботи по створенню естради.

Крім того, ФОП Самусев Антон Миколайович отримає 3,5 млн. грн. за підсвітлення фасаду. Раніше він отримував підряд від комунальників на оформлення новорічної ялинки.

«Харківспецсервіс» отримає 3 млн. грн. на системи протипожежної безпеки.

Ще 2,2 млн. грн. планується заплатити ПП «Донремсервіс» за відеоспостереження та проведення інтернету. Ця фірма є фігурантом кримінального провадження.

«Службові особи ПП «Донремсервіс» протягом 2018 року під час виконання будівельних робіт здійснюють розкрадання бюджетних коштів, які надходять від Мереф`янської міської ради. Грошові кошти, які перераховувались з рахунків Мереф`янської міської ради на рахунки ПП ««Донремсервіс» на виконання будівельних робіт, в т.ч. для закупівлі будівельних матеріалів за цінами, які значно вище ринкової вартості та у послідуючому по ланцюгу перераховувались на рахунки суб`єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності ТОВ «Контрактбудпостач»», – йдеться у судовій ухвалі.

Ще 1,5 млн. грн. отримає Меблева фабрика «Прем’єра» за виготовлення та монтаж крісел, майже мільйон перерахують ТОВ «Хардізель» за реконструкцію системи електропостачання та освітлення зали, 154 тис. грн. отримає ТОВ «Етем» на встановлення системи антиобледненіння даху.

Раніше в цій компанії працював Юрій Суярко – теперішній головний інженер КП «Міська компанія поводження з відходами». Зараз серед засновників його партнер по іншій фірмі – Олександр Чальцев. Також 431 тис. грн отримає ТОВ «Художній центр «Кадмій».

Нагадаємо, що директором КП «Харківське ремонтне-будівельне підприємство» є Семен Сирота, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні бюджетних коштів.