У Світличної за секретним розпорядженням віддали землю фірмі, яку підозрюють у незаконному виробництві палива

Харківська ОДА надала дозвіл на передачу в оренду земельних ділянок загальною площею 7,8 га по вул. Піщана у Мерефі фірмі «Бітоксід».

Про це стало відомо з розпоряджень Харківської ОДА № 297 та № 334, копії яких є у ХАЦ.

Цікаво, що ці самі розпорядження відсутні на сайті ХОДА.
Підписав розпорядження перший заступник голови ОДА Марк Беккер.

Так, у розпорядженні № 297 від 31 травня ТОВ «Бітоксід» передали в оренду земельну ділянку площею 3,4583 га по вул. Піщана,22А для обслуговування нежитлової будівлі металоконструкцій та операторної.

У розпорядженні № 334 від 6 червня Беккер передав ТОВ «Бітоксід» в оренду земельну ділянку площею 3,73 га по вул. Піщана, 30 для обслуговування будівель бази матеріально-технічного забезпечення.

Фірма «Бітоксід» є фігурантом кількох кримінальних проваджень щодо виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.

Слідчі встановили, що ці приміщення використовували для реалізації контрафактного палива.

«Невстановлені особи організували незаконне постачання з тимчасово окупованої території Донецької і Луганської областей, а також Російської Федерації (РФ) нафтопродуктів до України.

Після чого, використовуючи вказані нафтопродукти, із застосуванням обладнання, що забезпечує масове виробництво, здійснюють виготовлення неякісного дизельного пального та бензину, які в подальшому реалізовують через діючі мережі автозаправних станцій та приватні нафтобази, розміщені в Черкаській, Вінницькій, Київській, Полтавській та Харківській областях, зокрема і за адресами: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Піщана, буд. 22 та Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Піщана, буд. 22-А», – йдеться в ухвалі.

Крім того, про цей незаконний НПЗ писала прес-служба податкової, яка повідомила що збиток склав близько пів мільярда гривень.

На даний час, засновниками ТОВ «Бітоксід» є Костянтин Кузьменко та Роман Валеулін.

Раніше серед засновників був Скакун Юрій Євгенович – родич заступника голови Харківської ОДА Скакуна Олександра Євгеновича.

Головою Харківської ОДА є Юлія Світлична.