Власники земельних ділянок біля В’ялівського водосховища до кінця серпня обіцяють розібрати незаконні паркани

Власники земельних ділянок на території садового товариства «Аква» (с. Циркуни) мають до кінця місяця розібрати незаконні паркани та забезпечити вільний доступ до В’ялівського водосховища.

Такий результат зустрічі, яка відбулась на території садового товариства за участю представників «Харківського антикорупційного центру».

 width=

До юристів ХАЦ звернулись місцеві мешканці зі скаргою на незаконні паркани, які блокують доступ громадян до водойми. Як вдалося встановити юристам ХАЦ, зокрема, під час розмови з керівництво товариства, паркани розташовані на території, яка не відноситься до «Акви». Власників земельних ділянок попереджували, що їх дії є незаконними.

Не обійшлося й без курйозних випадків. Так, один з власників ділянок стверджував, що в нього є доступ через калітку, яку він зараз відкриє. Але зробити цього не зміг через те, що «хтось вночі заварив цю калітку».

 width=
На зустрічі були присутні власники земельних ділянок, місцеві мешканці, юристи ХАЦ, представники інших громадських організацій, зокрема, «Національного корпусу», співробітники поліції.

Місцеві мешканці написали колективну заявою, щодо вжиття заходів правоохоронними органами задля забезпечення вільного доступу громадян України до В’ялівського водосховища. Заява була прийнята співробітниками поліції.

Результатом зустрічі стало зобов’язання власників земельних ділянок зняти незаконні паркани.