Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області оголосила торги на проведення поточного ремонту дороги Т-21-03 Харків — Золочів — контрольно-пропускний пункт “Олександрівка” очікуваною вартістю 156,7 млн грн. Це траса, що веде до українсько-російського кордону.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

У тендерній документації зазначено, що мова йде про аварійні роботи. Ремонтні роботи в основному включають засипання пробоїн та ліквідацію вибоїн.

Начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області  Андрій Алексєєв зазначив, що ремонт запланували на прохання українських військових.

“Це не означає, що ми плануємо ремонт до російського кордону. Роботи плануються в районі міста Дергачі. Плануємо ліквідувати вибоїни та відремонтувати найстрашніші ділянки”, – зазначив Алексєєв.

Роботи планують завершити до 10 жовтня.

На початку року ХАЦ писав, що Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області уклала дві угоди на ремонт дороги на загальну суму понад 160 млн грн.Тоді мова йшла про ремонт ділянки траси Харків-Київ, на якість якої скаржились водії.

Крім того, нещодавно Служба уклала угоду з ТОВ “Група компаній “Автострада” на суму 76 млн грн на аварійні роботи на критично важливих ділянках автомобільних доріг.

#ХАЦ_Контроль