У Кернеса знову ухилилися від аукціону та уклали договір заднім числом

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 9 жовтня уклав дві угоди з ТОВ «Мішем» щодо проведення ремонту внутрішньоквартальних доріг по вул. Академіка Богомольця загальною вартістю 2,104 млн. грн.

Про це йдеться на сайті «Прозорро».

Мова йде про ремонт внутрішньоквартальних дороги та тротуари по вул. Академіка Богомольця, 11 вартістю 960 тис. грн.

Крім того, укладений договір на внутрішньоквартальну дорогу та тротуари по вул. Академіка Богомольця, 13 вартістю 1,114 млн. грн.

Обидві угоди уклали без проведення аукціону прямим договором.

Цікаво, що ці будинки знаходяться поряд – стик в стик. І дорога у цьому дворі є єдиним лінійним об’єктом, а це означає, що міськрада мала проводити відкриті торги, адже загальна очікувана вартість склала б понад 2 млн. грн.

Крім того, активісти ХАЦ зафіксували, що ремонт цього двору відбувалася ще два тижні тому. Тобто без укладання угод.

Фірма «Мішем» була зареєстрована у 2015 році, а підряди почала отримувати від Департаменту Володимира Чумакова – влітку 2016 року.

Засновником фірми є Арпіне Давтян, керівником Емма Давтян. Крім того, у вихідних даних вказан телефон +380984800048 який належить Давиду Давтяну.

У квартирі, де прописана Арпіне Давтян, зареєстрована фірма «Інтер.Буд», яка Артуру Багдасаряну, а керівником є Олексій Петрина. Останній працював в Міністерстві АПК та очолює «Комітет виборців Дарниці».