Фірма з оточення депутата Облради Олександра Ткаченка отримала підряд на реконструкції зоопарку

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклав угоду з ПП «Будтехекспо» (Куп’янськ) щодо проведення будівництва вартістю 3,824 млн. грн.
Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про нове будівництво розподільчого газопроводу середнього та низького тиску для газифікації будівель і споруд на території КО «Харківський зоопарк».

Засновником ПП «Будтехекспо» є Тетяна Тимофійчук. Вона також є засновником ПП «Санді Плюс», яке раніше було записане на депутата Харківської облради від фракції «Відродження», екс-кандидата в нардепи (по списку Кернеса) Олександра Ткаченка.

Контактний номер у ПП «Будтехекспо» – харківський 0577564253, незважаючи, що ця фірма зареєстрована у Куп’янську. Такий саме номер є у ПП «Термобудальянс». Зараз там засновником є Маргарита Доброскок, але раніше був Олександр Ткаченко.

Саме ця фірма перерахувала 250 тис. грн. на поточний рахунок кандидата в нардепи Олександра Ткаченка.

В документах, які завантажили в системі «Прозорро», вказано, що ПП «Будтехекспо» отримував підряди від КП «Харківські теплові мережі» на 1,8 млн. грн., від ПП «Харківстартстрой» на капітальний ремонт приміщень КП «ХРСП» (420 тис. грн.) та ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо реконструкції зони «Дика Австралія» у харківському зоопарку.

Тобто фірма з оточення Ткаченка регулярно є субпідрядником на об’єктах будівництво та ремонт яких робиться за кошти міського бюджету.

Варто відзначити, що єдиним конкурентом переможця на торгах було ПАТ «ПІВДЕНСПЕЦАТОМЕНЕРГОМОНТАЖ» Олександра Харченка – власника ПАТ «Трест-Житлобуд-1». Нагадаємо, що на субпідряді у цього підприємства працює ПП «Будтехекспо». Це може мати ознаки змови та спотворення результатів торгів.

Нагадаємо, що Олександр Ткаченко був кандидатом в народні депутати по одномандатному округу № 174 та потрапив до переліку кандидатів, яких підтримував мер Харкова Геннадій Кернес. Крім того, цей депутат активно використовував адміністративний ресурс для агітації.

#Будуйте_Це_Прозорро