НА ЗАВЕРШЕННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСКОВСЬКОГО ПРОСПЕКТУ ВИТРАТЯТЬ МАЙЖЕ 200 МІЛЬЙОНІВ, ГРОШІ ОТРИМАЄ Й ФІРМА З ОТОЧЕННЯ ЧУМАКОВА

 width=

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 8 вересня уклало дві угоди з ТОВ «Виробниче підприємство Інсайт» щодо реконструкції проспекту Московського на загальну суму 185,03 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Зокрема, до кінця 2018 року за 93,41 грн. планується виконати ремонт проспекту від майдану Конституції до вул. Богдана Хмельницького, та ще за 91,62 грн. – від вул. Богдана Хмельницького до майдану Захисників України.

Мова йде про реконструкцію трамвайної колію, проїжджої частини і тротуарів, перевлаштування мережі водовідведення, електропостачання, дощової каналізації та зв’язку. Субпідрядниками з обсягом робіт більше 20% вартості договорів будуть ТОВ «Фірма «Харківагроснаб» і КП «Шляхрембуд».

Це дві ділянки, які вже завершують реконструкцію Московського проспекту.

Раніше основним підрядником був ТОВ «Паркінг +».


Варто відзначити, що в системі «Прозорро» не були завантажені кошториси робіт, таким чином, неможливо порівняти ціни з ринковими.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельна компанія Будресурс».

Власником ТОВ «БК Будресурс» з листопада 2016 року є Григорій Савченко, з серпня 2013 року почесний громадянин Харківського району. Раніше власником та керівником фірми був Роман Колесник.

Людина з тією ж самою адресою та паспортними даними також певний час була власником та директором ТОВ “Дорожньо-Будівельна компанія «Уровень», яке має спільну адресу з ТОВ “ДБК “Уровень”, яке неодноразово протягом 2012-2016 рр. вигравало тендери, які проводили харківські КП та підрозділи міськради.

Зараз кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «ДБК «Уровень» є депутат Харківської міськради Валерій Пєвнєв та компанія з управління активами «Фінекс-капітал» Ігоря Когута. Саме “Фінекс-капітал” в 2015 році виплатило 11,1 млн.грн. дивідендів Геннадію Кернесу.

Засновником харківського «ВП Інсайт» зі статутним капіталом 5 тис грн. є харків’янин Сергій Савченко, а директором – Євген Курбатов.

Усього з грудня 2014 року переможець отримав держпідрядів на 252,90 млн грн., переважно в департаментів Харківської міськради та її ж КП «Міськелектротранссервіс».

«Фірма «Харківагроснаб» належить Олександру Посаженнікову. Донедавна він був володів ПП «Стройпласт» разом із Володимиром Чумаковим. Той очолює Департамент будівництва та шляхового господарства та входить у фракцію «Відродження» в міськраді. Нині «Стройпласт» переписаний на Артема Борисова.

Цікаво, що ТОВ «Фірма «Харківагроснаб» та ТОВ «БК «Будресурс» були субпідрядниками колишньої фірми Чумакова – ТОВ «Паркінг+» під час реконструкції Павлівської площі.

https://anticor-kharkiv.org/…/490-rekonstruktsiya-maydanu-pa…