У КЕРНЕСА «РОЗПИЛЯЛИ» ЩЕ 17 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ МОСКОВСЬКОГО ПРОСПЕКТУ

 width=

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Паркінг+» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 17,35 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За ці гроші планується виконати капітальний ремонт місцевого проїзду по просп. Московському (від вул. Харківських Дивізій до б-ру Богдана Хмельницького.

Єдиним конкурентом переможця був ТОВ «ДАФ-С».

Власником фірми «ДАФ-С» є харків’янин Кирило Михайленко та киянин Дмитро Кашаєв і корпорація Dannera Commerce Corp, зареєстрована на Сейшелах.

Фірма вказала у «Прозорро» номер телефону 0577408380, який також використовує Малороганська сільрада під Харковом, низка договорів з якою були подані як аналогічні.

Уся техніка цієї фірми орендована. При чому, цього разу у документацї вони не вказали у кого орендують.

Але минулого разу «ДАФ-С» надала довідку щодо оренди техніки у ПП фірма «Бріз СПД» Валерія Юрчака, ТОВ «ДСЛ Спецтранс» Сергія Литвиненка і ТОВ «Паркінг+». При чому остання фірма надає ТОВ «ДАФ-С» левову частку техніки, а також постачає матеріали.

Ось такий був єдиний конкурент у переможців, який повністю від них залежить у іншому договорі.

«Паркінг+» заснував і очолював до січня 2010 р. Володимир Чумаков, директор Департаменту будівництва та дорожнього господарства Харківської міськради. Також Чумаков є депутатом Харківської міськради.

Крім того, заступником директора ТОВ «Паркінг+» є Рибаков В.А, який раніше був заступником директора Департаменту будівництва та дорожнього господарства міськради.

Наразі офіційними власниками «Паркінг+» записано Галину Давидову, В’ячеслава Блінкіна та гонконгська фірма «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед» («Dragon Investment Development Limited»).