У Кернеса на реконструкцію зоопарку розтендерили ще 175 мільйонів

За останній тиждень Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала договорів на реконструкцію зоопарку на суму 175 млн. грн.

Про це відомо з сайту «Прозорро».

В основному договори укладалися з ПА «Трест Житлобуд-1». Так, компанія члена виконкому Олександра Харченка отримала наступні підряди:

Нове будівництво будівлі для утримання птахів в зоні «Світ узбережжя» – 14,787 млн. грн.

Нове будівництво відкритого вольєра для жирафів з оглядовими естакадами в зоні «Африканська савана» – 40,77 млн. грн. Крім того, у харківському зоопарку вольєр для жирафів почали будувати ще в 2013 році. І витратили на попередній проект «Африканська савана» кілька мільйонів.

Нове будівництво будівель утримання самця і самки амурських леопардів з відкритими вольєрами і водоймами та відкритого вольєра для гімалайських ведмедів з водоймою в зоні «Далекий схід» – 29,211 млн. грн.
Нове будівництво будівлі утримання копитних тварин в зоні «Африканська савана» – 12,708 млн. грн.

Нове будівництво будівлі вхідної групи №1 з благоустроїм прилеглої території в зоні «Вхідна група №1» КО «Харківський зоопарк» – 38,33 млн. грн.

Нове будівництво будівлі з відкритим вольєром для японських макак і відкритих вольєрів для оленів і єнотовидних собак в зоні «Далекий схід» – 32,81 млн. грн.

Ще одна фірма Харченка – ПАТ «Південспецатоменергомонтаж» отримала підряд вартістю 1,39 млн. грн. на добудову мереж та споруд зливової каналізації КО «Харківський зоопарк».

Крім того, «Сіті-Дізайн» отримала ще майже 1,5 млн. грн. за проектні роботи. Ця фірма пов’язана з головним архітектором міста Тетяною Полівановою, яка періодично виконує авторський нагляд за проектами цієї фірми.
Крім того, ПП «Будтехекспо» отримала підряд на будівництво розподільчого газопроводу середнього та низького тиску для газифікації будівель і споруд вартістю 3,8 млн. грн.

Цей підрядник пов’язаний з депутатом Харківської облради Олександром Ткаченко.

Нагадаємо, що загальна вартість реконструкції буде коштуватиме понад 2 млрд. грн.