У Чумакова злили «прокладці» партнера Чумакова 10 мільйонів на ремонт водопроводу та будівництва зливової каналізації

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало дві угоди з ТОВ «Фірма «Харківагроснаб» щодо проведення ремонтних робіт на водопровідних мережах та каналізації загальною вартістю майже 10 млн. грн.

Про це стало відомо з сайту «Прозорро».

Зокрема, мова йде про реконструкцію водопровідної мережі по вул. Ахсарова 18 – 20 А вартістю 4,956 млн. грн.

А також щодо проведення будівництва зливової каналізації по просп. Любові Малої 4,65 млн. грн.

Щодо переможця, то власником та керівником ТОВ фірма “Харківагроснаб” є Олександр Посаженніков, який разом з директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимиром Чумаковим був власником ПП “Стройпласт”.

Саме Володимир Чумаков є директором Департаменту, якому і підпорядковується управління, яке оголошувало процедуру закупівлі.

В документах, які завантажені в системі «Прозорро», вказано, що вся техніка, що буде залучена для проведення робіт, є орендованою. При тому, не вказано у кого саме орендували техніку. Також, вказано, що й роботи будуть виконувати працівники фірми, які надають техніку в оренду.

Нагадаємо, що ТОВ Фірма «Харківагроснаб» є регулярним субпідрядником у ТОВ «Паркінг +» – фірми, яка була не чужою для Чумакова.

Крім того, правоохоронці виявили, що згідно аналізу податкової звітності ТОВ «Фірма «Харківагроснаб» встановлено, що в подальшому отримані кошти було перераховано на розрахункові рахунки підприємств з ознаками фіктивності, які входять до складу «конвертаційного центру».

Щодо єдиного конкурента переможців – ТОВ СК «СТС», то в 2016 році ця фірма була фігурантом кримінального провадження щодо заволодіння бюджетними коштами під час виконання реконструкції трамвайних колій в Харкові. Мова йшла про суму понад 100 млн. грн.