ПАРК ГОРЬКОГО ЗАКУПИВ СНІГОПРИБИРАЛЬНУ ТЕХНІКУ МАЙЖЕ НА ПІВМІЛЬЙОНА, ПЕРЕПЛАТИВШИ ЗА НЕЇ 40%

 width=

Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку імені М.Горького» 24 травня уклало угоду з ТОВ «Торговый дом «Техникс» на поставку снігоприбиральної техніки на 441,8 тис.грн. Про це стало відомо на порталі електронних закупівель «ProZorro». 

Планують придбати 7 снігоприбиральних машин Texas Combi 800TG по 43,4 тис.грн. та 5 снігоприбиральних щіток 80 см по 27,6 тис.грн.

Наприклад, в інтернет-магазині техніки для саду «Samsad» нам запропонували придбати снігоприбарильні машини Texas Combi 800TG по 23 тис.грн. без ПДВ, а снігоприбиральні щітки 80 см по 19,93 тис.грн. без ПДВ. 

По Україні доставка безкоштовна.

Якщо б «Центральний парк культури та відпочинку імені М.Горького» закупив би снігоприбиральну техніку по цінам, які пропонують інтернет-магазини, то вдалось би заощадити, як мінімум 130 тисяч гривень.

За результатами 3-х раундів аукціону вдалось зменшити вартість закупівлі на 0,5% або на 2,2 тис.грн. у порівнянні з очікуваною вартістю, яку запропонував замовник, Парк Горького. Єдиним конкурентом Техниксу на аукціоні був ФОП Іванов Ігор Олегович. За три раунди аукціону обидва учасника не знизили свої пропозиції взагалі.

Власниками ТОВ «Торговый дом «Техникс» є Костянтин та Ірина Гур’єви.