У ЛІСОПАРКУ ПОРЯД З РЕСТОРАНОМ «НАША ДАЧА» ПОЧИНАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХІВОК

 width=

ТОВ «С-Инвест» подало дві декларації про початок будівництва багатоквартирних житлових будинків по вул. Батумській.

Про це стало відомо з сайту Держархбудінспекції України.

Декларації про початок будівництва об’єктів подані у травні 2017 року.

Землі, на яких планується будівництво, це землі Лісопарку, які були безкоштовно передані у приватну власність по «кооперативній схемі». Після чого, землю «нарізали» невеликими ділянками та передали фізособі.

Багатоповерхівки зведуть на ділянках, які належать фізособі – Журавлю Сергію Віталійовичу. Він є разом з Андрієм Мирославовичем Балюком засновником ОК «Садово-городній кооператив «Лісне».

Як раніше писав, «Харківський антикорупційний центр», Мирослав Балюк – це людина з самого близького оточення депутата Харківської міськради і одного з головних бенефіціарів «кооперативної» схеми Ігоря Аріха. Саме на Мирослава Балюка «писалась» більшість «фейкових» кооперативів в Лісопарку, які де-факто контролював Ігор Аріх. На ці кооперативи міськрадою було безкоштовно виділено в 2008-2010 роках сотні гектарів землі в Лісопарку.

Журавлю належить 1,15 га землі поряд з рестораном «Наша Дача» на вул. Батумській.

Щодо забудовника, то ТОВ «С-Инвест» збирається починати будівництво на цій землі завдяки договору суперфіції.

ТОВ «С-Инвест» належить Ігору Мільохіну та Катерині Удовіченко. Ця фірма спеціалізується на будівництві елітного житла, вартість якого починається від 30 тис. грн. за 1 кв.м.