ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ЗВЕРНЕНЬ ХАЦ АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ВСТАНОВИВ РОЗПИЛ 5 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТІ АЛЕЇ ВЗДОВЖ САДУ ШЕВЧЕНКА: ЧАВУННА РЕШІТКА ЗА ЦІНОЮ MacBooka

 width=

В ході контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції територіальне відділення АМКУ встановило, що ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс» узгодили свої пропозиції, вчинивши антиконкурентні узгоджені дії, спотворили результати торгів щодо капітального ремонту алеї вздовж саду імені Т.Г. Шевченка» вартістю 5,24 млн.грн. Про це повідомляється на офіційному сайті Харківського тер.управління АМКУ.

Харківський антикорупційний центр публікував та по факту відправляв звернення до контролюючих органів з приводу того, що Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» щодо проведення ремонтних робіт алеї вздовж саду ім. Т.Г. Шевченка

3,6 млн.грн. мають піти на придбання декоративних чавунних решіток. Вартість однієї решітки в кошторисі вказана – 28694 грн. Приблизно за таку ж ціну можна придбати Apple MacBook.

В той же час, ТОВ «БК Спецбудтехнологія» в систему «Прозорро» завантажило договір з кошторисами на ремонт зеленої зони по вул. Сумській, який мали виконувати влітку цього року. Там вартість чавунних декоративних решіток вказана – 11770/шт.

Лише на придбанні цих решіток переплата склала понад 2 млн.грн. Вартість цих декоративних чавунних решіток викликала великий резонанс в місцевих ЗМІ.

А, де ж узгоджені дії, спитаєте Ви?

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Декорбудсервіс».

Власником якого вказаний Антон Неєлов. Він також за даними аналітичної системи «YouСontrol» був засновником й переможця торгів ТОВ «БК Спецбудтехнологія».

Телефон 7513103, який внесений у реєстрі як контактний для ТОВ «БК Спецбудтехнологія», також використовується ТОВ «Декорбудсервіс».

Крім того, обидві фірми мають одного й того самого бухгалтера – Наталію Жуланову.

Нагадаємо, що ТОВ «БК Спецбудтехнологія» є субпідрядником під час проведення реконструкції саду ім. Шевченко у Харкові.

Також радимо Харківському обласному територіальному відділенню АМКУ переглянути також ще 3 аукціони в 2017 році, де між собою «конкурували» виключно ТОВ «БК Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс»:

– будівництво поливального водопроводу по просп. Московському вартістю 14,36 млн.грн. (переможець – ТОВ «БК Спецбудтехнологія»).

– роботи з капітального ремонту алеї вздовж майдану Свободи вартістю 2,23 млн.грн. (переможець – ТОВ «БК Спецбудтехнологія»).

– будівництво системи прикореневого поливу дерев вартістю 1,65 млн.грн. (переможець – ТОВ «БК Спецбудтехнологія»).