Суд приначив нові експертизи по справі «ІНДІГО-ГРУП»

Суд затвердив проведення додаткових судово-товарознавчих експертиз щодо капітального ремонту прально-банного комплексу КУ «Безмятеженського психоневрологічного інтернату» проведеного у 2018 році.
Про це стало відомо з ухвали Шевченківського районного суду від 10 жовтня 2019 року.

Нагадаємо КУ «Безмятеженський психоневрологічний інтернат» без проведення аукціону уклав угоду з ТОВ «Індіго-Груп» на капітальний ремонт вартістю 1,41 млн. грн.

Цікаво, що 1,4 млн. грн. поряд з Харковом можна придбати будинок на 200 кв.м. з сауною, або трьох-поверховий будинок у селищі Липці.

Угоду підписали з порушенням розпорядження голови ОДА Юлії Світличної.

Після публікації ХАЦ Світлична звернулася до тодішнього прокурора Харківської області Юрія Данильченка через те, що інтернати проводять закупівлі без відкритих торгів.

В лютому 2019 року суд призначив перші експертизи.
Зараз вже слідчі пишуть, що в ході досудового розслідування виникли підстави вважати, що при закупівлі будівельних матеріалів, необхідних для проведення робіт, їхня реальна вартість була завищена.

Раніше ТОВ «Індіго-Груп» була записана на Павла Бабенка й Віталія Говоруху. Зараз директором та засновником є Олександр Кондаков, який вже має підозру за завищення реальної вартості робіт під час проведення ремонту.