СТАЛА ВІДОМА КОЛЕГІЯ СУДДІВ У ВИЩОМУ АДМІН.СУДІ ПО СПРАВІ «ОДОРОБЛА»

 width=

6 червня 2017 року в Вищому адміністративному суді України була зареєстрована касаційна скарга виконавчого комітету Харківської міськради. Був призначений склад суду: Калашнікова Олена Володимирівна (головуючий суддя), Єрьомін Анатолій Васильович, Кравцов Олег Вікторович.

Олена Калашникова не пройшла відбір у новий Касаційний адміністративний суд (суддя на практичному завданні отримала лише 41,5 при обов’язковому показнику в 67). 

Якщо, брати сумнівні рішення судді, то Калашнікова
була головуючою при розгляді судової справи та ухваленні рішення від 11 січня 2016 року про визнання незаконним та скасування рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення судді Солом’янського районного суду міста Києва Кушнір Світлани Іванівни, яка обирала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою учасникам протестних акцій під час Революції Гідності Овсієнку М.Ю. та Юрченку Д.М.


Так само не пройшов відбір у Касаційний адміністративний суд і Анатолій Єрьомін, отримавши 53,25 бала на анонімному письмовому тесті з 60 потрібних і не був допущений до практичного завдання.

Єрьомін був у складі колегії, яка ухвалювала рішення про визнання незаконною Постанову ВР України «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді» від 24 лютого 2014 року в частині дострокового припинення повноважень та звільнення з посади судді Конституційного суду України Пасенюка О.М. у зв’язку з порушенням присяги судді. Нагадаємо, що порушенням присяги суддями Конституційного суду України Верховна Рада України назвала прийняття рішення, згідно із яким було повернуто Конституцію України до редакції 1996 року, що значно розширило повноваження Президента України та фактично уможливило здійснення узурпації влади Януковичем.

Олег Кравцов взагалі не брав участь у конкурсі до Касаційного адміністративного суду.