СПРАВА “ПОЧЕСНОГО” ОЛЕКСАНДРА ШИШКІНА: ГОЛОВУЮЧИЙ – ОДІОЗНИЙ СУДДЯ ЮРІЙ ЧЕРПАК

 width=

Головуючим суддею у Вищому адміністративному суді України по справі «Почесного» громадянина Олександра Шишкіна призначено одіозного Юрія Черпака. Двоє інших учасників колегії – судді Іваненко Я.Л. та Головчук С.В.


За даними руху «Чесно» Юрій Черпак балотується на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду. 

Серед сумнівних рішень одіозного судді:

1. Черпак Ю.К. був у складі колегії суддів, яка визнала незаконним та скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення судді Печерського районного суду м. Києва Кицюка Віктора Петровича, підозрюваного ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану).

2. Черпак Ю.К. був у складі колегії суддів ВАСУ, які ухвалювали рішення про закриття провадження у справі за позовом голови Рівненської обласної організації Української народної партії Світлани Ніколіної до президента України Віктора Януковича про визнання незаконним його указу від 30 грудня 2011 року, яким він скасував святкування Дня свободи 22 листопада та Дня Соборності 22 січня.

3. Черпак Ю.К. був у складі колегії суддів, які прийняли рішення про позбавлення депутатського мандата депутата Власенка С.В. у 2013 році через те, що останній був учасником сторони захисту Тимошенко Ю.В. у кримінальній справі з приводу незаконних дій при підписанні газових угод.

Юрій Черпак разом з дружиною Тетяною володіють двома квартирами у Житомирі загальною площею 136,5 кв.м. (одну з квартир придбали в грудні 2013 року за 395 тис.грн.). Дружина разом з пасинком Юрія Черпака, Денисом Івановим, в квітні 2014 року придбали квартиру у Києві площею 96,3 кв.м.

Пасинок Денис Іванов працює секретарем судового засідання Вищого адміністративного суду.

Дружина Юрія Черпака в листопаді 2013 року придбала за 340 тис.грн. Volkswagen Tiguan 2013 року випуску.
В 2016 році Юрій черпак заробив 345,7 тисяч гривень, а Денис Іванов – 153,8 тис.грн. Дружина Юрія Черпака має 384 тис.грн. готівкою. Доходи дружини не вказані.