СПРАВА ДИРЕКТОРА КП СЕМЕНА СИРОТИ: ВЖЕ РІК НЕ МОЖУТЬ ПРОГОЛОСИТИ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ

 width=

У Московському райсуді м. Харкова продовжується слухання по справі директора комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», депутата міськради від фракції «Відродження» Семена Сироти, якого звинувачують у зловживанні службовим становищем та заволодінні коштами підприємства.

У червні 2016 року прокуратура Харківської області оголосила підозру депутату Харківської міськради від фракції «Відродження», директору КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Семену Сироті за розтрату бюджетних коштів та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України) при закупівлі спецавтомобілів для прибирання міста.

Як писав «Харківський антикорупційний центр», договір вартістю 5,12 млн. грн. з приватною фірмою був укладений, бюджетні кошти перераховані, однак придбані автівки замовнику так і не надійшли.

Після того, як ситуацією на підприємстві зацікавилася прокуратура та почала розслідування, підприємство закупило автомобілі, що уже були у вжитку та не відповідали умовам договору. Поставлені автівки виявилися переобладнаними та з чималим пробігом. Хоча бізнесмени мали передати комунальникам п’ять нових спецавтомобілів збільшеної довжини з двухрядною кабіною ГАЗ -330232ПО, гідравлічний автопідіймач та два вантажнопасажирські спецавтомобілі.


У серпні 2016 року обвинувальний акт у відношенні Сироти та представників ТОВ ТВП «Астек» був направлений до суду.

Суддя Московського райсуду міста Харкова Олена Сугачова призначила підготовче засідання 29 листопада 2016 року, але реально воно відбулося лише 13 червня 2017 року через численні переноси засідань.

З тих пір, суд не може розпочати засідання, щоб прокурор могла проголосити обвинувальний акт. Чергове засідання, яке мало відбутися 2 листопада, було перенесено, через хворобу одного з обвинувачених – екс-директора ТОВ ТВП «Астек» Васюкова.

Наступна спроба відбудеться 13 листопада.