ДОРОГУ МЕРЕФА — ЛОЗОВА — ПАВЛОГРАД ВІДРЕМОНТУЮТЬ МАЙЖЕ ЗА 200 МІЛЬЙОНІВ

 width=

Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала угоду з ТОВ «ДАФ-С» щодо ремонту дороги загальною вартістю 189,7 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Планується поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-51 Мерефа — Лозова — Павлоград. Довжина дороги, яку планують відремонтувати – 37 км. Вартість ремонту 1 км складає 5,127 млн. грн.

Конкурентами переможця було ТОВ «Євробуд Плюс» Карена Антоняна та дочернє іноземне підприємство «Дніпродор». Остання фірма зареєстрована у Дніпропетровську і належить польському ТОВ «PUS», засновниками котрого у свою чергу є Філіп Єжи Станіслав, Януш Фєйдаш, Славомір Рушель, Олександр Баранник, Олександр Полтавець і фірма «Poltavets».

Власником фірми «ДАФ-С» є харків’янин Кирило Михайленко та киянин Дмитро Кашаєв і корпорація Dannera Commerce Corp, зареєстрована на Сейшелах.

Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала угоду з ТОВ «Дортехстрой» щодо ремонту дороги на Козачу Лопань загальною вартістю 19 млн. грн.