Розкрадання 230 тисяч гривень на ремонті дороги в Есхарі: справу передали до суду

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно Андрія Ревенка, підозрюваного у незаконному заволодінні 230 тис.грн. під час ремонту доріг по вул. Горького в Есхарі. Про це стало відомо з релізу обласної прокуратури.

Як стало відомо з ухвали Чугуївського міського суду від 23 липня, в жовтні 2014 року між Есхарівською селищною радою, в особі селищного голови, Анатолія Легкошерста, та ФОП Ревенко Андрій Петрович, укладено договір щодо поточного ремонту вул. Горького в смт. Есхар.

Як становило слідство, у листопаді та грудні 2014 року, Андрій Ревенко, вніс до актів виконаних робіт, завідомо неправдиві відомості щодо фактично виконаних робіт, чим завищив вартість на 259 тис.грн.

Андрій Ревенко подав вказані офіційні документи, з внесеними до них недостовірними відомостями, до Есхарівської селищної ради, де вони були підписані селищним головою Есхарівської селищної ради, Анатолієм Лихошерстом.

Однак, при виїзді на місце де проводився поточний ремонт дороги по вул. Горького, експертом було встановлено невідповідність фактично виконаних робіт зазначених в актах. Відповідно до висновку експерта вартість фактично виконаних робіт по вул. Горького складає 205,5 тис.грн.

Таким чином, на думку слідства, Андрій Ревенко незаконно заволодів майже 230 тис.грн. бюджетних коштів.

1 липня 2019 року, Андрію Ревенку було повідомлено про підозру.

23 липня Ревенку було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на два місяці.

31 липня 2019 року до суду надійшов обвинувальний акт. Підготовче судове засідання призначене на 30 серпня 2019 року, на 13.00. Про це стало відомо з ухвали суду від 2 серпня.

Сам Анатолій Легкошерст, екс-голова Есхарівської селищної ради, є обвинуваченим у справі щодо службової недбалості. Справа знаходиться у суді.