Російські окупанти обстріляли майно “Шебелінкагазвидобування” у Глазунівки, де планувалися освоїти понад 20 млн грн

Вночі, внаслідок чергового обстрілу, ворожі ракети влучили в установку комплексної підготовки газу ГПУ «Шебелинкагазвидобування», що знаходиться поблизу с. Глазунівка Ізюмського району Харківської області.

Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС.

Нет описания.

 На момент прибуття вогнеборців горіли: будівля операторної та газовий сепаратор. Спостерігалось інтенсивне факельне горіння газу з установки та трубопроводу, що знаходиться біля приміщення операторної, руйнівні пошкодження приміщення операторної. Площа пожежі складала близько 300 кв.м. Рятувальники перекрили усі запірні арматури, що ведуть до пошкоджених установок та трубопроводів та провели їх охолодження. Після цього інтенсивність горіння значно зменшилась. За попередніми даними травмований був 1 працівник підприємства, загиблих немає.

Нет описания.

Нагадаємо, що ХАЦ писав про те, що 7 березня АТ “Укргазвидобування” в особі філії “Шебелинкагазвидобування” оголосило про намір щодо укладання трьох угод на реконструкцію першої ступені стиснення газу на Червонодонецькій дотискуючій компресорній станції. Загальна вартість угод планується 22,08 млн грн.

Роботи планувалися саме у с. Глазунівка.

Тож у ХАЦ були сумніви щодо актуальності укладання цього договору.