Ремонт скверу “Стрілка” обійдеться в 27 мільйонів

Департамент комунального господарства Харківської міськради 23 серпня уклав договір з харківським ТОВ «Науково-виробниче підприємство електроапаратури «Велт» щодо капітального ремонту скверу Стрілка на 26,92 млн.грн.

Про це повідомляється в електронній системі публічних закупівель «ProZorro».

Ремонт мають виконати до кінця 2019 року. Власниками ТОВ «Науково-виробниче підприємство електроапаратури «Велт» є Сергій Куркін та Ілля Макаренко, а керівником – Сергій Галошин.

Планують відремонтувати огорожу набережної, відновити елементи озеленення, перекласти дорожнє покриття, відремонтувати 3 причали, встановити два ігрових комплекси, відремонтувати будинок охорони та сходи.

На ремонт парканів витратять – 5,14 млн.грн. (з них на декоративну металеву огорожу – 1,2 млн.грн. (по 1745,7 грн. за 1 м.п.)), на ремонт дорожніх покриттів – 11,1 млн.грн. (з них на тротуарну плитку – 1,8 млн.грн., на бруківку для дорожніх покриттів – 1,8 млн.грн.), на ремонт трьох причалів – 465,5 тис.грн. Ігровий комплекс «Фрегат» обійдеться в 250 тис.грн., а ігровий комплекс «Каскад» в 90 тис.грн.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство електроапаратури «Велт» не планує залучати субпідрядні організації до виконання кап.ремонту скверу, обсяг яких складає 20% і більше від вартості договору. ТОВ «Велт» вказав, що має в своєму розпорядженні 9 працівників: 6 осіб за трудовими договорами та 3 особи за цивільно-правовими договорами.

Нагадаємо, що ремонт скверу Стрілка останній раз робили в 2010 році.